Novým oficiálním partnerem reprezentace je GG Booster

Novým oficiálním partnerem české korfbalové reprezentace se stává GG Booster. Tato společnost je mladou a nadějnou krví do našich žil, kterou baví posouvat hranice nemožného. Více o tomto propojení se dozvíte od jednoho ze zástupců společnosti, pana Pavla Vacka (Pavlise).

Můžete nám prosím představit vaši společnost a její hlavní činnosti?

„GG Booster je značka a hlavně skutečně funkční energetický nápoj pro hráče, sportovce a všechny, kteří potřebují maximální podporu, hlavně kognitivního výkonu.“

Co vás přimělo k tomu, abyste se rozhodli podporovat českou korfbalovou reprezentaci?

„Korfbal je cool kolektivní sport, který spojuje lidi a podporuje týmového ducha, o což se snažíme i my s naší značkou při budování komunity. Loňská účast na Mistrovství světa nás jen utvrdila, že u tohohle chceme být i nadále!“

Jaké jsou vaše hlavní cíle a očekávání od tohoto partnerství?

„Dělejte, co vás baví, a budete v tom dobří! Náš cíl je korfbalovou reprezentaci pořádně nabudit a pomoci jim k co nejlepším výsledkům. Užívání GG Boosteru před a při zápase je fair play.“

Jak vnímáte korfbal jako sport a jakou roli podle vás hraje v českém sportovním prostředí?

„Vnímáme ho jako underground s velkým potenciálem. Krása korfbalu je ve spojení smíšených družstev, a tohle platí i pro pařany - paří všichni, holky i kluci, proto je korfbal super sport!“

Plánujete nějaké specifické aktivity nebo projekty v rámci tohoto partnerství, které by mohly pomoci k rozvoji korfbalu v České republice?

„Chceme všechny nerdy dostat od počítače alespoň na jeden trénink korfbalu, a když ne všechny, tak aspoň ty naše v týmu, aby si zahráli a potrénovali své těžce vydřené dovednosti!“

Jsme velice rádi, že po úspěšném spojení na Mistrovství světa v Taipei 2023 jsme dokázali najít cestu i nadále. Mockrát děkujeme GG Booster za tuto možnost a věříme, že společnými silami budeme lepší a lepší.

Ochutnejte GG Booster a poznáte sami, jak moc dobré toto spojení je: https://www.ggbooster.com.