Školní korfbalový turnaj na ZŠ Hukvaldy

Dnes se na Základní škole Hukvaldy konal školní turnaj pro žáky prvních tříd, kdy se v kategorii minižáků představila čtyři školní družstva. V rodišti slavného hudebního skladatele Leoše Janáčka se odehrálo celkem šest zápasů, ve kterých padlo dohromady 81 košů.

Vítězem se stalo první družstvo ZŠ Kozlovice, které zdolalo domácí ZŠ Hukvaldy rozdílem jediného koše, ale v dalších utkáních již dominovalo a po zásluze mohlo slavit prvenství. Historické druhé místo obsadila ZŠ Palkovice, která měla se svém družstvu nejlepšího střelce Boa Danga a rovněž nejlepší střelkyni Natálii Kováčikovou.

Výsledky jednotlivých zápasů:

ZŠ Kozlovice 4tř.               -              ZŠ Hukvaldy                       6:8         (poločas 3:1)

ZŠ Kozlovice 5tř.               -              ZŠ Palkovice                       6:11       (poločas 2:1)

ZŠ Kozlovice 5tř.               -              ZŠ Hukvaldy                       7:6         (poločas 4:0)

ZŠ Kozlovice 4tř.               -              ZŠ Palkovice                       1:9         (poločas 0:3)

ZŠ Kozlovice 5tř.               -              ZŠ Kozlovice 4tř.               11:4       (poločas 5:0)

ZŠ Palkovice                       -              ZŠ Hukvaldy                       9:3         (poločas 4:0)