Korfbal ve Frýdlantě nad Ostravicí pokračuje

Stejně jako na začátku prázdnin, v jejich průběhu, tak i na konci, uspořádali zástupci Obecního úřadu ve Frýdlantě nad Ostravicí celkem čtyři sportovní dny, kde korfbal byl hlavní náplní jejich programu. Děti různých věkových kategorií se během těchto sportovních dní dokázali velmi zdokonalit a k vidění tak byl dobrá technika a nakonec i pěkné zápasy hrané jako Korfbal4, dle vzoru asijského šampionátu. Přítomní rodiče tak mohli shlédnout zápas kategorie U9 na koše ve výšce 2,5 metru a následně kategorie U13 na koše ve výšce 3,0 metru.

Z důvodu značného zájmu místních dětí se tak Frýdlant dostal do hledáčku managera Školního korfbalu Petra Kronese, který v následujících týdnech osloví dvě frýdlantské základní školy a můžeme se tak těšit na další město na korfbalové mapě České republiky.