ME U19 Katalánsko - den čtvrtý

Další den katalánského dobrodružství začal již tradičně brzkou snídaní a pěším přesunem do haly ve Vilanově, kde nás čekaly poslední dva zápasy skupiny.

První zápas proti sousedům ze Slovenska odstartovala lvíčata kanonádou, která konečně prolomila relativně nízkou úspěšnost střelby z pátečních zápasů. V poločase na tabuli svítilo skóre 14:1. Prostor na hřišti dostala většina hráčů z celého kádru. V obraně si hráči vyzkoušeli otevřený styl a snažili se na soupeře co nejvíc tlačit. I díky tomu jsme zápas dovedli do vítězného konce přesvědčivě 23:2.

Následovala pauza na oběd a sledování ostatních zápasů na programu Vilanovské haly.

Po krátké poradě jsme šli na Hong Kong. S jasným cílem hrát svoji hru. To se dařilo a předvedli jsme dominantní výkon s rekordním počtem střel, který atakoval 100 střel za 32 minut. Z toho jsme proměnili 31 a obdrželi pouze 2.

Tyto dva zápasy nám zajistily lístek do semifinálového zápasu proti úřadujícím mistrům z Nizozemí. Odpoledne se bude hrát o medaile, tak nezapomeňte fandit!

Děkujeme za podporu! Sledujte web repre.korfbal.cz a sociální sítě #korfbalcz. Snad Vám ty medaile přivezeme!