Prodej vstupenek na finále zahájen

Včera ve 20,00 byl zahájen prodej lístků na finálový den Českého korfbalového svazu, v rámci něhož proběhnou čtyři zápasy o medaile ve třech kategoriích. Vedle dvou zápasů OZP 1. ligy starších žáků, kterými bude finálový den zahájen a nejprve se střetnou poražení semifinalisté v boji o bronz a následně ve finále OZP 1. ligy i dva nejlepší týmy ve věkové kategorii do 16 let, se na kutnohorské palubovce utkají o mistrovský titul dva nejlepší týmy v České dorostenecké korfbalové extraliza a vyvrcholením bude finálový zápas nejvyšší soutěže České korfbalové extraligy.

Prodej lístků, který byl včera spuštěn přes Ticketportal.cz, začal velmi svižně, když za prvních pár hodin bylo prodáno více než 30% dostupných vstupenek a podobný zájem je možné očekávat i dnes.

Pokud ještě nemáte svůj lístek, jděte na web Ticketportalu, kde jej můžete získat pod odkazem: Finálový den českého korfbalu 2024 | TICKETPORTAL.