Finálový turnaj OZP 2. ligy starších žáků ovládl KK Brno „C“

Uplynulý víkend se v Kutné Hoře uskutečnil finálový turnaj OZP 2. ligy starších žáků, kde se představila čtveřice nejlepších týmů této soutěže, když účast si vybojovala dvě nejlepší družstva ze základní skupiny Morava a dvě nejlepší družstva ze skupiny Čechy.

V semifinálových duelech, které nabídly velmi vyrovnané souboje, si postup do finále vybojoval SK Plhov Náchod po vítězství 7:5 nad domácím týmem Kutné Hory a ve druhém utkání pak KK Brno „C“, který porazil 9:5 KCC Sokol České Budějovice, zejména díky střelecké úspěšnosti dvojice Ráčková – Šikulová, která zaznamenala dohromady pět košů.

V zápase o bronz, který odehrála poražená družstva, triumfoval domácí SK RESPO Kutná Hora a na KCC Sokol České Budějovice zbylo nepopulární bramborové umístění a finále bylo jednoznačnou záležitostí brněnského družstva, které přehrálo SK Plhov Náchod výrazným rozdílem a mohlo slavit prvenství ve druhé nejvyšší soutěži starších žáků.

Konečné pořadí finálového turnaje OZP 2.ligy starších žáků

1. KK Brno „C“
  2. SK Plhov Náchod
  3. SK RESPO Kutná Hora „B“