Nominace do reprezentace ČR

Na základě rozhodnutí reprezentačních trenérů Radka Honzíčka a Iva Kracíka byli nominováni hráči do širšího výběru reprezentačního družstva České republiky. Tímto je tedy zahájena příprava na Mistrovství Evropy 2014, které se bude konat v Portugalsku na podzim 2014 (24.října -2.listopadu).

Harmonogram přípravy zahrnuje sérii přípravných zápasů během probíhající soutěžní sezóny a následně tréninková soustředění po skončení halové sezóny 2013/14.

 

První odsouhlasené termíny jsou následující:

22.-24.11. 2013                 přípravné zápasy             ČR – SLOVENSKO                            místo: Brno

21.-23.2. 2014                   přípravné trojutkání      ČR – POLSKO – MAĎARSKO       místo: ?

20.-22.6. 2014                   přípravné turnaj              ČR – POL – GER – CAT                   místo: Castrop-Rauxel

 

Následná příprava:

- letní přípravná soustředění (max. 2 víkendy)

- letní tréninkový kemp s nizozemskou reprezentací (1 prodloužený víkend)

- podzimní tréninková soustředění (max. 2 víkendy)

 

Nominovaní hráči a hráčky do širšího výběru:

jméno

příjmení

Klub

1. soustředění

 

jméno

příjmení

klub

1. soustředění

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub

Bláha

Č. Budějovice

Ano

 

Veronika

Bínová

Č. Budějovice

Ano

Karel

Königsmark

Kolín

Ano

 

Denisa

Čejková

Kolín

Ano

Vlastimil

Krejčí

Č. Budějovice

Ne

 

Radka

Čermáková

Kolín

Ano

Matěj

Kubíček

Kolín

Ano

 

Eva

Fridrichová

Brno

Ano

Petr

Malačka

Znojmo

Ne

 

Denisa

Hurdálková

Č. Budějovice

Ne

Tomáš

Martínek

Kolín

Ano

 

Tereza

Hurdálková

Kolín

Ne

Jakub

Máša

Brno

Ano

 

Eliška

Jonáková

Brno

Ano

Patrik

Nguyen

Znojmo

Ne

 

Štěpánka

Jonáková

Brno

Ano

Petr

Pešák

Č. Budějovice

Ano

 

Martina

Klacková

Č. Budějovice

Ano

Jiří

Podzemský

Znojmo

Ano

 

Denisa

Kolářová

Kolín

Ne

David

Schwarz

Kolín

Ne

 

Zuzana

Malačková

Znojmo

Ano

Tomáš

Sládek

Kolín

Ne

 

Kateřina

Motáková

Kolín

Ne

Jan

Šedý

Brno

Ano

 

Lenka

Nasadilová

Prostějov

Ano

Ivan

Vávra

Brno

Ne

 

Tereza

Paďouková

Kolín

Ne

Alexandr

Vyroubal

Prostějov

Ne

 

Lucie

Šebelová

Znojmo

Ne

Ivan

Žák

Znojmo

Ano

 

Klára

Zábojová

Znojmo

Ne

 

Všechny nominované reprezentanty prosím o potvrzení přijetí informace a o potvrzení účasti na prvních přípravných zápasech se Slovenskem, pokud jste nominováni (dle označení v tabulce) mailem na: lukas.filip@korfbal.cz                                                                   Termín potvrzení: 31.10. 2013

 

 

Detailní informace pro první soustředění spojené s přípravnými zápasy obdržíte běhen příštího týdne, ale základní program bude vypadat následovně:

sraz:                      22.11. 2013 v 19,00 - Brno (hala VUT)

program:             22.11. 2013 – trénink

                               23.11. 2013 – snídaně, trénink,oběd, 2 přípravné zápasy ČR – Slovensko, večeře

                               24.11. 2013 – snídaně, 2 přípravné zápasy ČR – Slovensko, oběd

 


Komentáře

komentáře Disqus