Pozvánka na Valnou hromadu Českého korfbalového svazu

Český korfbalový svaz (ČKS) vás srdečně zve na 34. Valnou hromadu, která se uskuteční v sobotu 7. září 2024 od 16:00 hod v hotelu Theresia v Kolíně. Před valnou hromadou bude od 14:00 hod probíhat kongresové jednání formou kulatých stolů, kde budete mít možnost diskutovat klíčová témata a přispět k rozvoji korfbalu.

Program kulatých stolů:

• Pracovní skupina „Korfbal.TV”:

• Diskuze o propagaci korfbalu, tvorbě marketingových kampaní, správě a sdílení příspěvků na sociálních médiích a webových stránkách. Distribuce obsahu a financování z privátních zdrojů.
  • Pracovní skupina „Pořadatelství ME 2026 a MS 2031”:

• Možnost aktivně se zapojit do organizace velkých turnajů, výběru místa konání, logistiky, financování, marketingu a propagace.
  • Pracovní skupina „Korfbal 365”:

• Vytvoření stabilního harmonogramu soutěží ve všech variantách korfbalu, délky sezóny, prostoru pro klubové turnaje a implementace beach korfbalu jako nové ambiciózní disciplíny.

Důležité informace:

• Každý oddíl je oprávněn vyslat jednoho delegáta s hlasem rozhodujícím. Další zástupci oddílu a členové komisí ČKS mají hlas poradní.
  • Účastníkům Valné hromady bude zajištěno a uhrazeno ubytování na noc z 07.09.2024 na 08.09.2024, pokud o to do 30.06.2024 písemně požádají na e-mail [email protected].
  • Delegáti s hlasem rozhodujícím a členové komisí ČKS mají nárok na proplacení cestovních nákladů dle tarifu veřejné dopravy, v případě využití automobilu ve výši 5,- Kč/km.

Přijďte se podělit o své názory, diskutovat o budoucnosti korfbalu a zapojit se do formování dalšího směřování našeho sportu.

Těšíme se na vaši účast a aktivní zapojení!