Seminář pro trenéry

Rádi bychom Vás pozvali na seminář zaměřený na motivaci. Vyznáváte raději okamžitý úspěch, nebo raději budujete stabilní tým s dlouhodobější koncepcí a výhledem? Dává Vám smysl hrát utkání proti outsiderovi a naopak je vůbec k něčemu dobré poměřit se s favoritem? A co když nevíte, jak dál?

Nejen na uvedené otázky se pokusíme najít řešení společně s Barborou Matějčkovou sportovní psycholožkou Dukly Praha, která spolupracuje s Českým korfbalovým svazem a podílela se například na přípravě reprezentačního výběru talentované mládeže U19 před ME 2024 v Katalánsku.

Seminář se zaměří na následující témata:

• Krátkodobá a dlouhodobá motivace
  • Motivace z pohledu slabého a silného týmu
  • Syndrom vyhoření

Základní informace o semináři:

• Termín: 13. července 2024
  • Místo: Kutná Hora
  • Lektor: Barbora Matějčková
  • Délka semináře: 3 hodiny + přestávka
  • Maximální kapacita: 10 účastníků
  • Cena: Členové ČKS s trenérskou licencí “C" a “B” zdarma, ostatní: 500 Kč/osoba

Přihlášky posílejte na [email protected] do 21.6.2024. Vzhledem k omezené kapacitě prosíme o co nejrychlejší potvrzení Vaší účasti. O účasti rozhoduje pořadí přihlášení se.