Přihlásit
O korfbalu
Historie
Korfbalové vybavení
Pravidla
ČT: Žijme sportem! Korfbal
Jak začít s korfbalem?
Soutěže
Extraliga
1. liga
Dorost
OZP Starší žáci
Mladší žáci
Minižáci
Přípravka
IKF Europa Cup
IKF Europa Shield
Výsledkové listiny
Reprezentace
Svaz
Činnost
Organizační struktura
Zprávy z jednání
Komise ČKS
Korfbalový zpravodaj - archiv
30 let s korfbalem
Aplikace
Partneři
Dokumenty
Adresář
Svazové orgány
Rozhodčí
Kluby
Nejnovější články
více
Po prvním dni je Česko na třetím místě skupiny A
MS 2024 v plážovém korfbalu - soupeři v základní skupině
Kalendář
více
27.4.2024
Mladší žáci:
hala RG a ZŠ Prostějov
10:30
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
11:25
Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
12:20
Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B"
27.4.2024
Mladší žáci:
hala RG a ZŠ Prostějov
13:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 : SK Plhov - Náchod U13
14:10
Sports academy Morava, z.s. U13 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13
15:05
2. kolo
16:00
2. kolo
28.4.2024
Dorost Extraliga:
hala RG a ZŠ Prostějov
10:30
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
28.4.2024
Mladší žáci:
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
10:45
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U13
11:35
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : KC SPŠS Tábor U13
12:25
2. kolo
13:15
2. kolo
4.5.2024
Extraliga:
hala RG a ZŠ Prostějov
17:00
Vosíme.cz Korfbal Prostějov : Modří Sloni YMCA Znojmo
4.5.2024
Přípravka:
Pořadatel
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
Vembloud korfbal club Kolín U9 : Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 : Vembloud korfbal club Kolín U9
Korfbal klub Brno, z.s. U9 : TJJ, KK Třeboň U9
TJJ, KK Třeboň U9 : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 : Vembloud korfbal club Kolín U9
TJJ, KK Třeboň U9 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : KC SPŠS Tábor U9
KC SPŠS Tábor U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
KC SPŠS Tábor U9 : Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9
Vembloud korfbal club Kolín U9 : KC SPŠS Tábor U9
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : TJJ, KK Třeboň U9
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9
Korfbal klub Brno, z.s. U9 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice"
Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9
Extraliga
Školní korfbal
Reprezentace
Trenérský web
Superliga
Korfbalový zpravodaj
Korfbalová akademie
Síň slávy
Beach korfbal
Nejnovější fotky
Juniorské Mistrovství Evropy 2024 - den čtvrtý
Zápis CZE x HKG
Nejnovější video
více