Kalendář

22.2.2017 Starší žáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 B
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 C
22.2.2017 Mladší žáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 B
23.2.2017 Minižáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B
23.2.2017 Přípravka: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B
25.2.2017 Extraliga: Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice
11:30  České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
25.2.2017 Rezerva: Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice
13:00  České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
25.2.2017 Dorost: Sportovní hala Maloměřice, Brno
15:50  Modří Sloni Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
17:10  SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK U19
18:30  Brno, KK U19 : Modří Sloni Znojmo U19
26.2.2017 Dorost: SOŠ Stavební Kolín (bývalé Agro)
9:50  Kolín, VKC U19 : Brno, KK U19
12:30  Kolín, VKC U19 : SK Plhov Náchod U19
14:00  Kolín, VKC U19 : Prostějov, SK RG U19
1.3.2017 Dorost: Pořadatel Biskupské gymnázium
0:00  Biskupské gymnázium A U19 : Biskupské gymnázium C U19
0:00  Biskupské gymnázium A U19 : Biskupské gymnázium B U19
0:00  Biskupské gymnázium B U19 : Biskupské gymnázium C U19
1.3.2017 Starší žáci: Pořadatel Biskupské gymnázium
0:00  Biskupské gymnázium A U16 : Biskupské gymnázium B U16
0:00  Biskupské gymnázium A U16 : Biskupské gymnázium C U16
0:00  Biskupské gymnázium B U16 : Biskupské gymnázium C U16
1.3.2017 Mladší žáci: Pořadatel Biskupské gymnázium
0:00  Biskupské gymnázium A U13 : Biskupské gymnázium C U13
0:00  Biskupské gymnázium A U13 : Biskupské gymnázium B U13
0:00  Biskupské gymnázium B U13 : Biskupské gymnázium C U13
2.3.2017 Minižáci: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
2.3.2017 Přípravka: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá D
4.3.2017 Dorost
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
4.3.2017 Dorost
1. kolo
1. kolo
1. kolo
4.3.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK B (Bystrc)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
4.3.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK A (Komín)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK C (Žebětín)
Brno, KK C (Žebětín) : Brno, KK B (Bystrc)
4.3.2017 Minižáci: OA Kolín
SK Plhov Náchod U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : SK Plhov Náchod U11
Kolín, VKC U11 : SK Plhov Náchod U11
SK Plhov Náchod U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kolín, VKC U11
Kolín, VKC U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
4.3.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
5.3.2017 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
0:00  České Budějovice, KCC Sokol B : Brno, KK Nový Lískovec
0:00  Šenov, KC - ZŠ : Brno, KK Nový Lískovec
0:00  Šenov, KC - ZŠ : České Budějovice, KCC Sokol B
5.3.2017 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
0:00  Brno, KK B : Tábor, KC SPŠS
0:00  Prostějov, SK RG B : Tábor, KC SPŠS
0:00  Prostějov, SK RG B : Brno, KK B
5.3.2017 Mladší žáci
1. kolo
1. kolo
1. kolo
5.3.2017 Mladší žáci
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
5.3.2017 Minižáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG C : Prostějov, SK RG A
Prostějov, SK RG C : Prostějov, SK RG B
Prostějov, SK RG A : Prostějov, SK RG B
7.3.2017 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni Znojmo
Modří Sloni Znojmo B : Modří Sloni Znojmo A
Modří Sloni Znojmo C : Modří Sloni Znojmo B
Modří Sloni Znojmo A : Modří Sloni Znojmo C
11.3.2017 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
0:00  Prostějov, SK RG : Brno, KK
11.3.2017 Extraliga: Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice
13:30  České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni Znojmo
11.3.2017 Rezerva: Pořadatel Prostějov, SK RG
0:00  Prostějov, SK RG : Brno, KK
11.3.2017 Rezerva: Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice
15:00  České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni Znojmo
12.3.2017 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
0:00  Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
12.3.2017 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni Znojmo
0:00  Modří Sloni Znojmo : Prostějov, SK RG
12.3.2017 Rezerva: Pořadatel Modří Sloni Znojmo
0:00  Modří Sloni Znojmo : Prostějov, SK RG
12.3.2017 Rezerva: Pořadatel Brno, KK
0:00  Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
17.3.2017 Minižáci: Pořadatel ZŠ Pěší - Slezská Ostrava
ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U11 : ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U11
ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U11 : ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U11
ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U11 : ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U11
17.3.2017 Minižáci: ZŠ a MŠ Děčín III
14:10  TKC Děčín B : TKC Děčín A
14:35  TKC Děčín A : TKC Děčín C
15:00  TKC Děčín C : TKC Děčín B
17.3.2017 Přípravka: Pořadatel ZŠ Pěší - Slezská Ostrava
ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U9 : ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U9
ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U9 : ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U9
ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U9 : ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U9
19.3.2017 1. liga: TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
Tábor, KC SPŠS : Prostějov, SK RG B
Brno, KK B : Prostějov, SK RG B
Tábor, KC SPŠS : Brno, KK B
23.3.2017 Minižáci: Pořadatel KK ZŠ Michálkovice
KK ZŠ Michálkovice U11 A : KK ZŠ Michálkovice U11 B
KK ZŠ Michálkovice U11 A : KK ZŠ Michálkovice U11 C
KK ZŠ Michálkovice U11 B : KK ZŠ Michálkovice U11 C
23.3.2017 Přípravka: Pořadatel KK ZŠ Michálkovice
KK ZŠ Michálkovice U9 A : KK ZŠ Michálkovice U9 B
KK ZŠ Michálkovice U9 A : KK ZŠ Michálkovice U9 C
KK ZŠ Michálkovice U9 B : KK ZŠ Michálkovice U9 C
25.3.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
0:00  Brno, KK Nový Lískovec U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
0:00  Brno, KK U16 : Brno, KK Nový Lískovec U16
0:00  Brno, KK U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
25.3.2017 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
0:00  Prostějov, SK RG U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
0:00  České Budějovice, KCC Sokol U16 : SK Plhov Náchod U16
0:00  Prostějov, SK RG U16 : SK Plhov Náchod U16
26.3.2017 Mladší žáci
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
26.3.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK B (Bystrc)
Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
26.3.2017 Mladší žáci
2. kolo
2. kolo
2. kolo
26.3.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK C (Žebětín) : Brno, KK A (Komín)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK B (Bystrc)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK C (Žebětín)
26.3.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
31.3.2017 Starší žáci: Pořadatel ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava
ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U16 : ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U16
ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U16 : ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U16
ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U16 : ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U16
31.3.2017 Mladší žáci: Pořadatel ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava
ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U13 : ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U13
ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U13 : ZŠ Pěší - Slezská Ostrava U13
ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava U13 : ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava U13
1.4.2017 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
0:00  České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
1.4.2017 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
0:00  Brno, KK : Modří Sloni Znojmo
1.4.2017 Rezerva: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
0:00  České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
1.4.2017 Rezerva: Pořadatel Brno, KK
0:00  Brno, KK : Modří Sloni Znojmo
2.4.2017 1. liga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
0:00  Prostějov, SK RG B : České Budějovice, KCC Sokol B
0:00  Prostějov, SK RG B : Kolín, VKC
0:00  Kolín, VKC : České Budějovice, KCC Sokol B
2.4.2017 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
0:00  Šenov, KC - ZŠ : SK Plhov Náchod
0:00  Tábor, KC SPŠS : Šenov, KC - ZŠ
0:00  Tábor, KC SPŠS : SK Plhov Náchod
4.4.2017 Minižáci: Pořadatel ZŠ Vratimov Masarykova
ZŠ Vratimov Masarykova C U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova B U11
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova B U11 : ZŠ Vratimov Masarykova C U11
ZŠ Vratimov Masarykova B U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova C U11
4.4.2017 Přípravka: Pořadatel ZŠ Vratimov Masarykova
ZŠ Vratimov Masarykova C U9 : ZŠ Vratimov Masarykova D U9
ZŠ Vratimov Masarykova B U9 : ZŠ Vratimov Masarykova D U9
ZŠ Vratimov Masarykova B U9 : ZŠ Vratimov Masarykova C U9
ZŠ Vratimov Masarykova A U9 : ZŠ Vratimov Masarykova B U9
ZŠ Vratimov Masarykova A U9 : ZŠ Vratimov Masarykova D U9
ZŠ Vratimov Masarykova A U9 : ZŠ Vratimov Masarykova C U9
8.4.2017 1. liga: Pořadatel Brno, KK
0:00  SK Plhov Náchod : České Budějovice, KCC Sokol B
0:00  Brno, KK B : SK Plhov Náchod
0:00  Brno, KK B : České Budějovice, KCC Sokol B
8.4.2017 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
0:00  Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
0:00  Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK U16
0:00  Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK U16
8.4.2017 Starší žáci: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
0:00  České Budějovice, KCC Sokol U16 : Brno, KK Nový Lískovec U16
0:00  České Budějovice, KCC Sokol U16 : SK Plhov Náchod U16
0:00  Brno, KK Nový Lískovec U16 : SK Plhov Náchod U16
9.4.2017 Dorost
2. kolo
2. kolo
2. kolo
9.4.2017 Dorost
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
13.-16.4.2017 Soustředění reprezentace U17
Velká Bystřice
18.4.2017 Starší žáci: Zš a Mš Velká Polom
KK Zš a Mš Velká Polom A U16 : KK Zš a Mš Velká Polom B U16
KK Zš a Mš Velká Polom B U16 : KK Zš a Mš Velká Polom D U16
KK Zš a Mš Velká Polom B U16 : KK Zš a Mš Velká Polom C U16
KK Zš a Mš Velká Polom C U16 : KK Zš a Mš Velká Polom D U16
KK Zš a Mš Velká Polom A U16 : KK Zš a Mš Velká Polom C U16
KK Zš a Mš Velká Polom A U16 : KK Zš a Mš Velká Polom D U16
18.4.2017 Mladší žáci: Zš a Mš Velká Polom
KK Zš a Mš Velká Polom A U13 : KK Zš a Mš Velká Polom C U13
KK Zš a Mš Velká Polom B U13 : KK Zš a Mš Velká Polom C U13
KK Zš a Mš Velká Polom B U13 : KK Zš a Mš Velká Polom D U13
KK Zš a Mš Velká Polom A U13 : KK Zš a Mš Velká Polom D U13
KK Zš a Mš Velká Polom A U13 : KK Zš a Mš Velká Polom B U13
KK Zš a Mš Velká Polom C U13 : KK Zš a Mš Velká Polom D U13
18.4.2017 Minižáci: Zš a Mš Velká Polom
KK Zš a Mš Velká Polom B U11 : KK Zš a Mš Velká Polom D U11
KK Zš a Mš Velká Polom C U11 : KK Zš a Mš Velká Polom D U11
KK Zš a Mš Velká Polom A U11 : KK Zš a Mš Velká Polom B U11
KK Zš a Mš Velká Polom A U11 : KK Zš a Mš Velká Polom D U11
KK Zš a Mš Velká Polom B U11 : KK Zš a Mš Velká Polom C U11
KK Zš a Mš Velká Polom A U11 : KK Zš a Mš Velká Polom C U11
18.4.2017 Přípravka: Zš a Mš Velká Polom
KK Zš a Mš Velká Polom A U9 : KK Zš a Mš Velká Polom C U9
KK Zš a Mš Velká Polom C U9 : KK Zš a Mš Velká Polom D U9
KK Zš a Mš Velká Polom A U9 : KK Zš a Mš Velká Polom D U9
KK Zš a Mš Velká Polom B U9 : KK Zš a Mš Velká Polom C U9
KK Zš a Mš Velká Polom A U9 : KK Zš a Mš Velká Polom B U9
KK Zš a Mš Velká Polom B U9 : KK Zš a Mš Velká Polom D U9
21.4.2017 Minižáci: Pořadatel KK ZŠ Michálkovice
KK ZŠ Michálkovice U11 B : KK ZŠ Michálkovice U11 C
KK ZŠ Michálkovice U11 A : KK ZŠ Michálkovice U11 B
KK ZŠ Michálkovice U11 A : KK ZŠ Michálkovice U11 C
21.4.2017 Přípravka: Pořadatel KK ZŠ Michálkovice
KK ZŠ Michálkovice U9 A : KK ZŠ Michálkovice U9 B
KK ZŠ Michálkovice U9 A : KK ZŠ Michálkovice U9 C
KK ZŠ Michálkovice U9 B : KK ZŠ Michálkovice U9 C
22.4.2017 Dorost
3. kolo
3. kolo
3. kolo
22.4.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK B (Bystrc)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec) : Brno, KK D (Žabovřesky, Maloměřice)
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK C (Žebětín, Starý Lískovec)
22.4.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B (Bystrc) : Brno, KK A (Komín)
Brno, KK C (Žebětín) : Brno, KK B (Bystrc)
Brno, KK A (Komín) : Brno, KK C (Žebětín)
22.4.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
23.4.2017 Dorost
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
29.4.2017 Extraliga
Finále
29.4.2017 1. liga
Finále
29.4.2017 Starší žáci
Finále
3.5.2017 Dorost: Pořadatel Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium A U19 : Biskupské gymnázium B U19
Biskupské gymnázium A U19 : Biskupské gymnázium C U19
Biskupské gymnázium B U19 : Biskupské gymnázium C U19
3.5.2017 Starší žáci: Pořadatel Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium A U16 : Biskupské gymnázium B U16
Biskupské gymnázium A U16 : Biskupské gymnázium C U16
Biskupské gymnázium B U16 : Biskupské gymnázium C U16
3.5.2017 Mladší žáci: Pořadatel Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium B U13 : Biskupské gymnázium C U13
Biskupské gymnázium A U13 : Biskupské gymnázium B U13
Biskupské gymnázium A U13 : Biskupské gymnázium C U13
13.5.2017 Dorost
Finále
O 3. místo
16.5.2017 Starší žáci: Pořadatel Základní škola a Mateřská škola Lichnov
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 B
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 C
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 B : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U16 C
16.5.2017 Mladší žáci: Pořadatel Základní škola a Mateřská škola Lichnov
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 B
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 C
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 B : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U13 C
18.5.2017 Minižáci: Pořadatel Základní škola a Mateřská škola Lichnov
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 C
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 B : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 C
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U11 B
18.5.2017 Přípravka: Pořadatel Základní škola a Mateřská škola Lichnov
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 B
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 B : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 C
Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 A : Základní škola a Mateřská škola Lichnov U9 C
19.5.2017 Mladší žáci: Pořadatel ZŠ a MŠ Václavovice
ZŠ a MŠ Václavovice U13 B : ZŠ a MŠ Václavovice U13 C
ZŠ a MŠ Václavovice U13 A : ZŠ a MŠ Václavovice U13 B
ZŠ a MŠ Václavovice U13 A : ZŠ a MŠ Václavovice U13 C
19.5.2017 Minižáci: Pořadatel ZŠ a MŠ Václavovice
ZŠ a MŠ Václavovice U11 A : ZŠ a MŠ Václavovice U11 C
ZŠ a MŠ Václavovice U11 A : ZŠ a MŠ Václavovice U11 B
ZŠ a MŠ Václavovice U11 B : ZŠ a MŠ Václavovice U11 C
19.5.2017 Přípravka: Pořadatel ZŠ a MŠ Václavovice
ZŠ a MŠ Václavovice U9 A : ZŠ a MŠ Václavovice U9 C
ZŠ a MŠ Václavovice U9 B : ZŠ a MŠ Václavovice U9 C
ZŠ a MŠ Václavovice U9 A : ZŠ a MŠ Václavovice U9 B
20.5.2017 10:00  Korfbal 4 - Brno - mini a mladší žáci
21.5.2017 10:00  Korfbal 4 - Brno - starší žáci a dorostenci
26.-28.5.2017 Soustředění reprezentace U17
Kostelec na Hané
14.6.2017 Starší žáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 B
KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U16 C
14.6.2017 Mladší žáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 B
KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U13 C
15.6.2017 Minižáci: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U11 B
15.6.2017 Přípravka: Pořadatel KK ZŠ Háj ve Slezsku
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 A : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 B : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 C : KK ZŠ Háj ve Slezsku U9 D
16.-18.6.2017 Soustředění reprezentace U17
Kostelec na Hané
22.6.2017 Minižáci: Pořadatel ZŠ Vratimov Masarykova
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova C U11
ZŠ Vratimov Masarykova B U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova C U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova B U11
ZŠ Vratimov Masarykova A U11 : ZŠ Vratimov Masarykova D U11
ZŠ Vratimov Masarykova B U11 : ZŠ Vratimov Masarykova C U11
23.-25.6.2017 U17 Korfball World Cup 2017
Schijndel, Holandsko