Kalendář

30.9.2017 Český pohár Brno - Bohunice
Turnaj seniorů a veteránů
3.10.2017 Minižáci: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
3.10.2017 Přípravka: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá C
14.10.2017 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "B" : Šenov, KC - ZŠ
Prostějov, SK RG "B" : Šenov, KC - ZŠ
14.10.2017 1. liga: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
Tábor, KC SPŠS : SK Plhov Náchod
Brno, KK "B" : SK Plhov Náchod
Tábor, KC SPŠS : Brno, KK "B"
14.10.2017 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Kolín, VKC : Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
15.10.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
15.10.2017 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
SK Plhov Náchod U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : SK Plhov Náchod U16
Prostějov, SK RG U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
SK Plhov Náchod U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
15.10.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
15.10.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
15.10.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
17.10.2017 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
21.10.2017 Starší žáci: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK "A" U16
Brno, KK "A" U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Prostějov, SK RG U16
Brno, KK "A" U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
21.10.2017 Minižáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
Kolín, VKC U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Kutná Hora, SK Respo U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
22.10.2017 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
22.10.2017 Dorost: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19
Brno, KK U19 : Prostějov, SK RG U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Prostějov, SK RG U19
22.10.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
22.10.2017 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
29.10.2017 Dorost: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : SK Plhov Náchod U19
Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19
29.10.2017 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Prostějov, SK RG U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Prostějov, SK RG U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
4.11.2017 1. liga: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Kolín, VKC : Brno, KK "B"
Šenov, KC - ZŠ : Kolín, VKC
Šenov, KC - ZŠ : Brno, KK "B"
4.11.2017 1. liga: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
Tábor, KC SPŠS : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Tábor, KC SPŠS : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
4.11.2017 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : SK Plhov Náchod
Brno, KK Nový Lískovec : Prostějov, SK RG "B"
SK Plhov Náchod : Prostějov, SK RG "B"
4.11.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Brno, KK "A" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK "A" U16
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : SK Plhov Náchod U16
5.11.2017 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
5.11.2017 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
5.11.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
5.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "B" U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
5.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
11.11.2017 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Brno, KK U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
11.11.2017 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Prostějov, SK RG U19
SK Plhov Náchod U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
11.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
11.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
11.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "A" U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
11.11.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
11.11.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
12.11.2017 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
12.11.2017 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
12.11.2017 Starší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK "A" U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
SK Plhov Náchod U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK "A" U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Prostějov, SK RG U16
12.11.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Kolín, VKC U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kolín, VKC U11
25.11.2017 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
25.11.2017 Starší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK "A" U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
Brno, KK "A" U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Brno, KK "A" U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
26.11.2017 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Brno, KK
Prostějov, SK RG : Brno, KK
26.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
26.11.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
28.11.2017 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
2.12.2017 Dorost: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ U19 : SK Plhov Náchod U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
2.12.2017 Dorost: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U19 : Prostějov, SK RG U19
Brno, KK U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Prostějov, SK RG U19
2.12.2017 Minižáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
Kutná Hora, SK Respo U11 : Kolín, VKC U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kolín, VKC U11
3.12.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
3.12.2017 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Prostějov, SK RG U16 : SK Plhov Náchod U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
3.12.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
3.12.2017 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
3.12.2017 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
9.12.2017 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
9.12.2017 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
9.12.2017 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
9.12.2017 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
10.12.2017 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Kolín, VKC
SK Plhov Náchod : Kolín, VKC
10.12.2017 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Brno, KK "B" : Prostějov, SK RG "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Prostějov, SK RG "B"
10.12.2017 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Šenov, KC - ZŠ
Brno, KK Nový Lískovec : Tábor, KC SPŠS
Šenov, KC - ZŠ : Tábor, KC SPŠS
16.12.2017 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
16.12.2017 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
16.12.2017 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
Brno, KK "A" U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK "A" U16
16.12.2017 Minižáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Kolín, VKC U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
Kutná Hora, SK Respo U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
17.12.2017 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
SK Plhov Náchod U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : SK Plhov Náchod U19
17.12.2017 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Brno, KK U19
Brno, KK U19 : Prostějov, SK RG U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Prostějov, SK RG U19
19.12.2017 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
6.1.2018 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Prostějov, SK RG "B" : Tábor, KC SPŠS
Kolín, VKC : Prostějov, SK RG "B"
Kolín, VKC : Tábor, KC SPŠS
6.1.2018 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
SK Plhov Náchod : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
6.1.2018 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK "B" : Brno, KK Nový Lískovec
6.1.2018 Starší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK "A" U16
Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
SK Plhov Náchod U16 : Prostějov, SK RG U16
SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK "A" U16
7.1.2018 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Prostějov, SK RG
Brno, KK : Prostějov, SK RG
7.1.2018 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
7.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
7.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "A" U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
11.-13.1.2018 IKF Europa Cup
Platja D'Aro - Katalánsko ČR zastupuje tým KCC České Budějovice
13.1.2018 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
Prostějov, SK RG U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
13.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
13.1.2018 Minižáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kolín, VKC U11
Kolín, VKC U11 : Kutná Hora, SK Respo U11
13.1.2018 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
13.1.2018 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
14.1.2018 Dorost: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Brno, KK U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
20.1.2018 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
20.1.2018 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
20.1.2018 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
20.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
20.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
21.1.2018 Starší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Prostějov, SK RG U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : České Budějovice, KCC Sokol U16
Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Prostějov, SK RG U16
23.1.2018 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo C
26.-28.1.2018 IKF Europa Shield
Odivelas - Portugalsko ČR zastupuje klub KK Brno
27.1.2018 Starší žáci: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
České Budějovice, KCC Sokol U16 : SK Plhov Náchod U16
27.1.2018 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Brno, KK "A" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK "A" U16
27.1.2018 Minižáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U11 : Brno, KK Nový Lískovec U11
Kutná Hora, SK Respo U11 : Kolín, VKC U11
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kolín, VKC U11
28.1.2018 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
28.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
28.1.2018 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
4.2.2018 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" : Tábor, KC SPŠS
SK Plhov Náchod : Tábor, KC SPŠS
Brno, KK "B" : SK Plhov Náchod
4.2.2018 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Kolín, VKC : Brno, KK Nový Lískovec
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Kolín, VKC
10.2.2018 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
10.2.2018 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
11.2.2018 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK U19
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK U19
17.2.2018 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Brno, KK U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK U19
17.2.2018 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Prostějov, SK RG U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
17.2.2018 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
17.2.2018 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
17.2.2018 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
17.2.2018 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
18.2.2018 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
18.2.2018 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Brno, KK
Prostějov, SK RG : Brno, KK
20.2.2018 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo C
24.2.2018 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Prostějov, SK RG U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
24.2.2018 Dorost: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Brno, KK U19
25.2.2018 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "B" : SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Brno, KK Nový Lískovec
Prostějov, SK RG "B" : Brno, KK Nový Lískovec
25.2.2018 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC : Šenov, KC - ZŠ
Kolín, VKC : Brno, KK "B"
Brno, KK "B" : Šenov, KC - ZŠ
3.3.2018 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Prostějov, SK RG U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Prostějov, SK RG U19
4.3.2018 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
4.3.2018 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
10.3.2018 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK U19
SK Plhov Náchod U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
11.3.2018 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
11.3.2018 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
11.3.2018 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
13.3.2018 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo B : Modří Sloni YMCA Znojmo C
Modří Sloni YMCA Znojmo A : Modří Sloni YMCA Znojmo B
17.3.2018 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
17.3.2018 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
18.3.2018 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
24.3.2018 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Prostějov, SK RG "B" : Brno, KK "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Prostějov, SK RG "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK "B"
24.3.2018 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ : Tábor, KC SPŠS
Brno, KK Nový Lískovec : Šenov, KC - ZŠ
25.3.2018 Starší žáci
Nadstavba
30.3.-2.4.2018 Světový pohár U19
Leeuwarden - Nizozemí
7.4.2018 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
7.4.2018 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Prostějov, SK RG
Brno, KK : Prostějov, SK RG
7.4.2018 Starší žáci
Nadstavba
8.4.2018 Dorost
Semifinále
14.4.2018 Dorost
Semifinále
14.4.2018 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "C" U16
Brno, KK "C" U16 : Brno, KK "B" U16
14.4.2018 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
14.4.2018 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
14.4.2018 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK (C) : Brno, KK (D)
Brno, KK (A) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (D)
Brno, KK (B) : Brno, KK (C)
Brno, KK (A) : Brno, KK (B)
Brno, KK (B) : Brno, KK (D)
15.4.2018 1. liga: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
Kolín, VKC : Prostějov, SK RG "B"
Tábor, KC SPŠS : Kolín, VKC
Tábor, KC SPŠS : Prostějov, SK RG "B"
15.4.2018 1. liga: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : SK Plhov Náchod
Šenov, KC - ZŠ : SK Plhov Náchod
Šenov, KC - ZŠ : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
15.4.2018 Starší žáci
Nadstavba
22.4.2018 Dorost
Finále
28.4.2018 Extraliga
Finále
28.4.2018 1. liga
Finále
28.4.2018 Starší žáci
Finále