Pomůže lehčí skupina? Brněnští korfbalisté cílí na Europa Shieldu na medaili

Mají před sebou nezáviděníhodnou pozici. Hráči brněnského Korfbal klubu ve čtvrtek odjíždějí do Německa na turnaj Europa Shield s těžkými úkoly. Za prvé chtějí na druhém nejprestižnějším klubovém turnaji napravit reputaci českého korfbalu, když České Budějovice letos při elitním Europa Cupu zklamaly a obsadily poslední osmé místo. Za druhé čeká aktuálně vedoucí tým české extraligy pomyslná obhajoba bronzu z jeho poslední účasti v roce 2018. „Třetí jsme skončili už v roce 2013 a na podobné umístění chceme nyní navázat. Loni jsme si jako mistr zahráli Europa Cup a nebyli s ním vůbec spokojení,“ připomíná brněnský kouč Jakub Máša poslední představení v Evropě, kdy jeho svěřenci obsadili sedmou pozici.

IKF Europa Shield 2018 - rozhovor s trenérem

Dnes Vám přinášíme ohlednutí za IKF Europa Shield 2018 ve formě exkluzivního rozhovor s trenérem KK Brno.

IKF Europa Shield 2018 - den třetí (komentář - 2. část - zápas o bronz)

Česká klub KK Brno v poslendím zápase vybojoval na IKF Europa Shield 2018 bronzové medaily. GRATULUJEME!!!

IKF Europa Shield 2018 - den třetí (komentář - 1. část - semifinále)

KK Brno bohužel ve svém předposledním vystoupení na turnaji IKF Europa Shield 2018 nenavázal na včerejší dva vítězné zápasy a semifinálový souboj s BEC Korfball Club prohrál. O tom jaký měl zápas průběh, si můžete přečíst v našem článku.