Česká korfbalová reprezentace U17

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér

Asistent trenéra

Asistent trenéra

Vedoucí týmu, zdravotník,

kondiční trenér

Jakub Máša

Klára Zábojová

Patrik Nguyen

Zuzana Maňáková

VRCHOL SEZONY 2016/2017

 

Turnaj - Schijndel, Nizozemsko 2017

Oficiální stránky turnaje: http://www.u17kwc.com/

Facebookové stránky turnaje: https://www.facebook.com/U17KWC/

 

 

 

HARMONOGRAM PŘÍPRAVY

1. soustředění              6. - 8. 10. 2017, Kostelec na Hané

2. soustředění              16. - 19. 11. 2017, Kostelec na Hané

3. soustředění              1. - 4. 2. 2018, Kostelec na Hané

další termíny soustředění budou zveřejněny na základě termínu Světového Poháru

Světový Pohár              termín zatím neurčen, Schijndel, Holandsko

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI A HRÁČKY

 

Příjmení Jméno Klub   Příjmení Jméno Klub
Bartošová           Vendula        SK RG Prostějov      Bartoník Vladimír MS Znojmo
Buzková Barbora KCC Sokol ČB   Cejpek Martin MS Znojmo
Čarvašová Veronika Korfbal klub Brno   Čihák Tomáš SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Drobníková Anna Korfbal klub Brno   Dušek Martin SK RG Prostějov
Herbstová Zuzana Korfbal klub Brno   Hák Michael KC - ZŠ Šenov
Hrbáčková Kateřina MS Znojmo   Hasnédl Tomáš VKC Kolín
Juklová Šárka SK RESPO Kutná Hora, z.s.      Jankovič            David SK RG Prostějov
Kubů Nela KKNLB   Kohl Jiří Korfbal klub Brno
Literová Anna VKC Kolín   Kortus Rostislav           KCC Sokol ČB
Lorencová Nikola SK RG Prostějov   Kortus Daniel KCC Sokol ČB
Macková Lenka KC - ZŠ Šenov   Křupal Patrik MS Znojmo
Němcová Tereza SK RESPO Kutná Hora, z.s.   Lorenz Adam Korfbal klub Brno
Nevludová Kateřina KCC Sokol ČB   Martinec Mikuláš Plhov - Náchod
Nováková Klára Plhov - Náchod   Netolický Ondřej Plhov - Náchod
Pospíšilová Lenka KKNLB   Ošťádal Vojtěch SK RG Prostějov
Sahatciu Sára Korfbal klub Brno   Pšenička Adam KCC Sokol ČB
Součková Lucie KCC Sokol ČB   Smetana Lukáš KKNLB
Šrůtová Lucie Plhov - Náchod   Šťastný Jakub SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Vaková Kateřina SK RG Prostějov   Štěpánek Marek KCC Sokol ČB
Vernarská Vendula KC - ZŠ Šenov   Tolar Aleš KKNLB
 
  Toufar Jan MS Znojmo
  Valenta Josef SK RG Prostějov
  Valenta František SK RG Prostějov