Česká korfbalová reprezentace U17

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér

Asistent trenéra

Asistent trenéra

Vedoucí týmu,

kondiční trenér

Lékařka

WANTED

Jakub Máša

Klára Zábojová

Patrik Nguyen

Zuzana Maňáková

Martina Bouman

VRCHOL SEZONY 2016/2017

 

Turnaj - Schijndel, Nizozemsko 2017

 

 

 

HARMONOGRAM PŘÍPRAVY

1. soustředění     17. - 20.11.2016, Velká Bystřice

2. soustředění     10. - 12.2.2017, Velká Bystřice

3. soustředění     13. - 16.4.2017, Velká Bystřice/Holandsko

4. soustředění     26. - 28.5.2017, Kostelec na Hané

5. soustředění     16. -18.6.2017, Kostelec na Hané

6. TURNAJ           30.6. - 2.7.2017, Schijndel, Holandsko

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI A HRÁČKY

Příjmení Jméno Klub   Příjmení Jméno Klub
Bartoník Vladimír MS Znojmo   Dušková Barbora VKC Kolín
Bartoš  John SK RG Prostějov   Foretová  Kateřina SK RG Prostějov
Buriánek  Tomáš SK RG Prostějov   Dobiášová Anna VKC Kolín
Čihák Tomáš Kutná Hora   Hrbáčková Kateřina MS Znojmo
Deminger  Dominik Jan KK Brno   Juklová Šárka Kutná Hora
Diensbier David VKC Kolín   Kočí Veronika KC - ZŠ Šenov
Dlapa Marek KK Brno   Krčová  Barbora SK RG Prostějov
Dušek  Martin SK RG Prostějov   Kubů Nela KKNLB
Hák Michael KC - ZŠ Šenov   Literová Anna VKC Kolín
Jiřička Martin České Budějovice   Lorencová  Nikola SK RG Prostějov
Kohl  Jiří KK Brno   Mikušová Barbora Plhov - Náchod
Leznar Adam KKNLB   Němcová  Tereza Kutná Hora
Lorenz Adam KK Brno   Nevludová Kateřina České Budějovice
Macek Lukáš KC - ZŠ Šenov   Nováková Klára Plhov - Náchod
Moc Jiří Plhov - Náchod   Paďourová Ludmila Plhov - Náchod
Netolický Ondřej Plhov - Náchod   Rutarová Barbora KK Brno
Ošťádal  Vojtěch SK RG Prostějov   Sahatciu Sára KK Brno
Podhorný  Jakub SK RG Prostějov   Sedláková Denisa KC - ZŠ Šenov
Pšenička Adam České Budějovice   Součková Lucie České Budějovice
Ságner Miroslav MS Znojmo   Šmikmátorová Nikol VKC Kolín
Sázavský Michael KK Brno   Šrůtová Lucie Plhov - Náchod
Sladkovský  Ondřej KK Brno   Šuhajová  Lucie Kutná Hora
Szotkowsky Vojtěch VKC Kolín   Vaková  Kateřina SK RG Prostějov
Šťastný  Jakub Kutná Hora   Vejtasová Ivana MS Znojmo
Štěpánek Marek České Budějovice   Vernarská Vendula KC - ZŠ Šenov
Tolar Aleš KKNLB        
Toufar Jan MS Znojmo        
Valenta Josef SK RG Prostějov