Česká korfbalová reprezentace U17

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér

Asistent trenéra

Asistent trenéra

Vedoucí týmu,

kondiční trenér, zdravotník

 

WANTED  

Jakub Máša

Klára Zábojová

Patrik Nguyen

Zuzana Maňáková

 

VRCHOL SEZONY 2016/2017

 

Turnaj - Schijndel, Nizozemsko 2017

 

 

 

HARMONOGRAM PŘÍPRAVY

1. soustředění              17. - 20.11.2016, Velká Bystřice - čtvrtek, pátek, sobota, neděle

2. soustředění              10. - 12.2.2017, Velká Bystřice

3. soustředění              13. - 16.4.2017, Velká Bystřice/Holandsko

4. soustředění              26. - 28.5.2017, Kostelec na Hané

5. soustředění              16. -18.6.2017, Kostelec na Hané

Mistrovství světa        23.6. - 25.6.2017, Schijndel, Holandsko

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI A HRÁČKY

Příjmení        

Jméno          

Klub                          

Příjmení          

Jméno         

Klub                              

Bartoš

John

SK RG Prostějov

Juklová

Šárka

Kutná Hora

Buriánek

Tomáš

SK RG Prostějov

Kočí

Veronika

KC - ZŠ Šenov

Čihák

Tomáš

Kutná Hora

Kubů

Nela

KKNLB

Dlapa

Marek

KK Brno

Literová

Anna

VKC Kolín

Hasnédl

Tomáš

VKC Kolín

Lorencová

Nikola

SK RG Prostějov

Hák

Michael

KC - ZŠ Šenov

Macková

Lenka

KC - ZŠ Šenov

Jiřička

Martin

České Budějovice

Mikušová

Barbora

Plhov - Náchod

Kohl

Jiří

KK Brno

Němcová

Tereza

Kutná Hora

Leznar

Adam

KKNLB

Nevludová

Kateřina

České Budějovice

Lorenz

Adam

KK Brno

Nováková

Klára

Plhov - Náchod

Macek

Lukáš

KC - ZŠ Šenov

Paďourová

Ludmila

Plhov - Náchod

Martinec

Mikuláš

Plhov - Náchod

Sahatciu

Sára

KK Brno

Moc

Jiří

Plhov - Náchod

Sedláková

Denisa

KC - ZŠ Šenov

Netolický

Ondřej

Plhov - Náchod

Šrůtová

Lucie

Plhov - Náchod

Ošťádal

Vojtěch

SK RG Prostějov

Šuhajová

Lucie

Kutná Hora

Netolický

Ondřej

Plhov - Náchod

Vejtasová

Ivana

MS Znojmo

Šťastný

Jakub

Kutná Hora

Vernarská

Vendula

KC - ZŠ Šenov

Štěpánek

Marek

České Budějovice

 

 

 

Toufar

Jan

MS Znojmo

 

 

 

Valenta

Josef

SK RG Prostějov