2. celoškolní korfbalový turnaj na ZŠ Háj ve Slezsku

Na základní škole v obci Háj ve Slezsku se konal v tomto školním roce již druhý velký dvoudenní korfbalový turnaj, kterého se zúčastnili téměř všichni žáci místní základní školy. Souboje probíhaly ve čtyřech věkových kategoriích a celkem bylo sehráno 18 korfbalových utkání, která se hrála formou Korfbal4. Během dvou plně korfbalem naplněných dní se do hry aktivně zapojilo více než 150 sportovců, kteří byli rozděleni do 14 družstev. Zápasy měli výborné tempo, skvělou atmosféru a o vítězích rozhodovaly často až poslední vteřiny jednotlivých zápasů.

Po těchto skvělých výkonech se můžeme těšit na účast zdejších sportovců již přesně za čtrnáct dní na velkém plážovém turnaji škol, který se koná ve čtvrtek 25.května v Ostravě na Várenské a kde korfbalisté z Háje ve Slezsku rozhodně nebudou bez šance na celkový úspěch.