V Bohunicích se radovali minižáci Znojma

V zápase mezi Kolínem a Znojmem se dala očekávat vyrovnaná bitva. Oba týmy bez zaváhání vyhrály své základní skupiny. Za touto dvojicí měl následovat tým Nového Lískovce, který ve své skupině narazil na týmy Prostějova A a B a všechny své dosavadní zápasy prohrál. Překvapení se ani v neděli nekonalo, i když v zápase s Kolínem se odehrávalo drama do poslední sekundy. Nakonec tým z Nového Lískovce oba zápasy prohrál a obsadil třetí místo. O vítězi skupiny se rozhodlo v zápase Znojma s Kolínem. Na Znojmu byla vidět větší zápasová zkušenost, hlavně z ligy mladších žáků. V obou zápasech Znojmo dominovalo a zaslouženě zvítězilo.

Zápasy vcelku dobře odřídil Alexandr Vyroubal. Pořadatelství velmi dobře zvládl KK Nový Lískovec. Utkání se zúčastnil velký počet diváků, zejména z řad rodičů hráčů.

Minižáci čtvrtfinále skupina A Brno – Bohunice:

Nový Lískovec – VKC Kolín 3:4

Nový Lískovec – Znojmo Modří Sloni 0:20