Reprezentace vyráží na soustředění do Německa

Reprezentační družstvo České republiky se ve čtvrtek 2.října večer vydá na cestu do Německa, kde je čeká předposlední přípravné soustředění před nadcházejícím Mistrovstvím Evropy 2014.

V nabitém programu změří naše reprezentace síly s německým národním týmem (dvakrát v pátek), v sobotu pak odtrénuje v nizozemském Bennekomu, kde zároveň odehraje přípravný duel proti jednomu z nizozemských týmů. Na závěr je na nedělní dopoledne naplánován ještě jeden zápas s reprezentací Německa.

Trenéři reprezentace ČR Radek Honzíček a Ivo Kracík budou stát před nelehkou volbou a budou muset na závěr tohoto soustředění jmenovat 14 reprezentantů, kteří budou následně v Portugalsku obhajovat bronzové medaile z posledního evropského šampionátu.

Do Německa odjíždí reprezentace České republiky v tomto složení:

Ženy: Klára Zábojová (TJ MS YMCA Znojmo), Eliška Jonáková (KK Brno), Petra Škrobová (KK Brno), Lucie Šebelová (TJ MS YMCA Znojmo), Martina Klacková (KCC Sokol České Budějovice), Eva Fridrichová (KK Brno), Lenka Nasadilová (SK RG Prostějov), Denisa Kolářová (VKC Kolín)

Muži: Ivan Žák (TJ MS YMCA Znojmo), Jakub Bláha (KCC Sokol České Budějovice), Tomáš Veselý (TJ MS YMCA Znojmo), Jiří Podzemský (TJ MS YMCA Znojmo), Vlastimil Krejčí (KCC Sokol České Budějovice), Petr Pešák (KCC Sokol České Budějovice), Roman Věžník (KK Brno), Matěj Kubíček (VKC Kolín)