Světový pohár hráčů do 19let

Již dnes odjíždí výběr české korfbalové reprezentace do 19 let na Světový pohár do nizozemského Leeuwardenu.

Po delší době si reprezentace opět reálně pošilhává po úspěchu. „Nebude to nic jednoduchého, protože nás už v prvním utkání čeká de facto rozhodující zápas, který nás posune buď k šancím hrát o medaile nebo nám naději sebere. Po tom, co jsem viděl mnohé reprezentanty, které máme ve výběru, hrát v republikových finále, tak jsem byl s jejich výkony víc než spokojen a musím říct, že pevně věřím v úspěch tohoto týmu. Myslím, že si poctivou dřinou a tvrdou prací, kterou reprezentanti v přípravě a posledních dnech odvedli, jistě úspěch zaslouží,“ komentoval před odjezdem na pohár manager týmu Martin Žák.

Sestava českých reprezentantů:

Ferkovičová Tereza, Hurdálková Denisa, Hurdálková Tereza, Kolářová Denisa, Renata Havlová, Hurdálková Gabriela, Michala Housková

Galíček Petr, Vyroubal Alexandr, Nguyen Patrik, Marek Tomáš, Veselý Tomáš, Mikeš František

Program zápasů ve skupině: pátek 18.4.2014

09:00 - Catalonia - Czech Republic

11:30 - Belgium - Czech Republic

14:50 - Czech Republic - Brazil

Informace o výkonech našich reprezentantů můžete sledovat - http://u19kwc.com/.