Konečné umístění na 9.-12.místě je tedy následující:

KC Barcelona - Trojans 23:24
semifinále ve skupině o 1.-4.místo
     VKC Kolín - PKC Papendrecht 17:41
     NC Benfika - KC Boeckenberg 11:33

V zítřejším vyvrcholení turnaje se budou hrát následující zápasy o konečné umístění:
zápas o 7.místo: KC Barcelona - Orel HSS
zápas o 5.místo: SG Pegasus - Trojans
zápas o 3.místo: VKC Kolín - NC Benfika
finále: PKC - KC Boeckenberg

V dnešním semifinále neměl VKC Kolín mnoho šancí proti vítězovi nizozemské ligy a aktulně vedoucímu družstvu Korfballeague. Navíc pro silné nachlazení musel na hotelu zůstat největší hráč VKC Kolín Tomáš Martínek (dle lékařského vyjádření by mohl být zítra k dispozici v zápase o bronz), a tak výšková převaha domácích byla přímo hrozivá. Po šesti minutách hry vedli domácí 6:0 a až za tohoto stavu se dokázali prosadit kolínští. Tereza Paďouková snižovala z volného hodu na 6:1, ale domácí to nijak nezastavilo, a tak si trenér Radek Honzíček vybral první oddechový čas už v desáté minutě za stavu 8:1. Koncert domácích pokračoval i v dalších minutách prvního poločasu a do šaten odcházeli oba týmy za stavu 22:7.

Druhý poločas se dohrával v přátelském duchu a oba trenéři, jak Radek Honzíček, tak i Ben Crum, dali příležitost hráčů z laviček, aby okusili atmosféru semifinálového klání na Europa Cupu. Vyprodaná hala v Papendrechtu tak viděla klidný postup domácích favoritů do zítřejšího finále po výsledku 41:17.

Střelci VKC Kolín: Radka Čermáková 3, Štěpán Kubíček 3, Denisa Kolářová 2, Karel Konigsmark 2, Matěj Kubíček 2, David Schwarz 2, Tereza Paďouková 2, Denisa Čejková 1.