5. kolo ČKE: TJ Znojmo MS YMCA vs. SKK Dolphins Prievidza

TJ Znojmo MS YMCA x SKK Dolphins Prievidza 22:16 (11:6)

Další extraligové kolo se nehrálo jen v Přelouči a Prostějově, ale i ve Znojmě. Domácí tým odehrál v neděli 1.12. zápas proti „delfínům“ ze slovenské Prievidzi. Znojemští začali utkání skvělým pohybem i obranou, střílelo se po celou dobu zejména z dlouhých vzdáleností a z těchto vzdáleností se prosazovali hlavně domácí. Delfíni ale koše svého soupeře doháněli z penalt, které Znojmo zbytečně odevzdávalo. Občas byla viděna i snaha o donášky, která ale nakonec také vyústila penaltami. První polovinu ovládli znojemští, kteří odcházeli do šatny za stavu 11:6.

Druhý poločas pokračoval v podobném stylu, s jedinou výjimkou. A tou, že oba týmy vstřelily více košů než v předešlé polovině. Hráči Prievidzi své koše nahnali hlavně z penalt a trestných hodů, a to zejména Mateje Mendela a Igora Polereckého.

Zápas skončil vítězstvím znojemských za stavu 22:16.

Střelci
Znojmo: Podzemský(8), Nguyen(3), KovalovskýP, Veselý a Šebelová(1), Mostbeková, Ferkovičová, Malačková a Malačka(2)
Prievidza: Mendel a Polerecký(6), Záňová, Záň, Kavala a Košner(1)